H-100 Gençlik Aşısı

Anasayfa Ameliyatsız Estetik H-100 Gençlik Aşısı
h100 gençlik aşısı nedir

Yüzde, dekolte bölgesinde ve ellerde zamanla yaşlanma etkisi ve genetik faktörlere bağlı olarak sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelir. Bu yaşlanma belirtileri, kolajen ve cilde esneklik kazandıran hyalüronik asitin azalması ile kendini gösterir. Cildin doğal yapısında bulunan amino asitlerin de hasar görmesi ile birlikte ciltte kırışıklık ve nem kaybı ortaya çıkar. Cildin özellikle yüz, dekolte bölgesi ile ellerdeki bu kırışıklıkların giderilmesi için kaybolan hyalüronik asit ve amino asitlerin geri konulması gerekir. İşte bunu sağlayan ameliyatsız bir uygulama olan H-100 gençlik aşısı içeriği yoğun hyalüronik asit ile cilde nem dengesini tekrar yeniden kazandırır. Böylece H-100 gençlik aşısının hyalüronik asit, amino asitler ve vitamin karışımı ile cilt canlı, esnek, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

H-100 Gençlik Aşısı Nedir? İçeriğinde Neler Var?

Zamanla ciltte oluşan kolajen kaybını ve nem dengesini yerine koymak için uygulanan bir anti-aging tedavi yöntemi olan H-100 Gençlik aşısı içeriğinde vücutta doğal olarak bulunan hyalüronik asit yer alır. Kuruyan cilde ihtiyacı olan nemi kazandırarak esneklik sağlayan H-100 gençlik aşısı uygulaması kolay, yan etkisi az olan ve sonucu kısa sürede alınan bir uygulamadır. Karışım cilt yüzeyinin lokal olarak uyuşturulması ile cilt altına enjekte edilir. H-100 gençlik aşısı içeriğinde 5 ml’de 100 mg hyalüronik asit ve yanı sıra vitamin ve amino asitler barındırır. Bunun yanı sıra, kırışıkları açmada etkili Pentapeptide-18, cildin dolgunlaşmasını sağlayan Pro Collagen Peptide, yüzdeki mimik çizgilerinin açılmasında etkili Hexapeptide-8 ve 7 aminoasit ile güçlü bir anti-aging etkisi vardır. Diğer benzer ürünlerden farklı olarak içeriğindeki güçlü bir antioksidan olan mannitol sayesinde ödem çözücü özelliği vardır. Bu özellik sayesinde hyaluronik asitin dokularda uzun süre kalmasını sağlar. Ciltteki yaşlanma etkilerini yavaşlatmada oldukça etkili olan H-100 gençlik aşısı uygulaması ile cilt sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanır.

H-100 Gençlik Aşısının Uygulanabileceği Bölgeler

H-100 gençlik aşısı; cilt gevşemesi ve kırışıklığın yoğun olarak görüldüğü yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerin yüzey kısımlarında etkili sonuçlar yaratır. Kolajen sentezinin artırılarak cildin kendisini tekrar toparlaması için uygulanan bu zengin içerikli ürün uygulandığı tüm alana yayılarak nüfuz eder. Diğer dolgulardan farklı olarak H-100 gençlik aşısı içeriğinde bulunan hyaluronik asitin çapraz bağsız olması olduğu yerde hacim kazanmasını önler. Çevre dokulara da yayılarak esnekliği ve canlılığı o bölgelere de taşır.

H-100 Gençlik Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

H-100 gençlik aşısının 3 seans halinde uygulanması genellikle istenilen sonucun elde edilmesi için yeterli olur. Ancak, ciltteki kuruluk, kırışıklık, sarkma ve yıpranmanın fazla olduğu durumlarda seans sayısının artırılması gerekebilir. Uygulamayı yapan uzman hekimin değerlendirmesi ile 5 seansa kadar uygulama yapılabilir. Ortalama 2-3 haftalık aralıklarla uygulanabilen gençlik aşısının sonuçları ise 2 hafta sonra kendisini göstermeye başlar.

Gençlik Aşısının Etkisi Ne Kadar Sürer?

Yaşlanma etkilerini azaltan bu uygulamanın etkisi kolajen sentezi sayesinde bir yıla kadar devam eder. H-100 gençlik aşısı yaptıranlar için hangi periyotta bu uygulamaya devam edilebileceğini ise uzman hekimin değerlendirmesi gerekir. Yaşlanma sürecindeki ciltler söz konusu olduğunda anti-aging etkisinin devamı için aşının yılda iki kez yapılması önerilir. Aynaya baktığınızda canlı ve sağlıklı bir yüzle karşılaşacağınız ve H-100 gençlik aşısı ne işe yarar, sorusunun cevabını fazlasıyla alabileceğiniz bu uygulama için seçeceğiniz uzmanın da işinin ehli olması son derece önemli. Bu noktada kısa sürede sizi sağlıklı bir cilde kavuşturacak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Mahmut Sunay ile iletişime geçebilir; H-100 gençlik aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

P.tesi– Cuma 9.00 – 18.00
Cumartesi 10.00 – 15.00
Pazar Kapalı
Resmi Tatiller Kapalı

Bizimle İletişime Geçin